Перші перемоги херсонських важкоатлетів на Всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики у Харкові

21 листопада  у м. Харкові у ДФСК «Локомотив» стартував чемпіонат України серед учнів ШВСМ та Всеукраїнський турнір пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака з важкої атлетики.

У змаганнях беруть участь  і херсонські важкоатлети.  Вже маємо золотий дубль  сім'ї Макарових на даних змаганнях.

У перший день змагань Макарова Ганна  у вагові категорії понад 90 кг стала переможницею  чемпіонату України серед учнів ШВСМ   та Всеукраїнського турніру  пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака з    з сумою  225 кг (95+130).

Ілханова Катерина з сумою 205 кг (92+113) перемогла на Всеукраїнському турнірі пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака у ваговій категорії до 69 кг.:

У другий день змагань виступали чоловіки у вагових категоріях до  56 кг, до 62 кг, до 69 кг, до 77 кг.

Високий рівень учасників був в категорії до 62 кг. За підсумками змагань спортсмени, які посіли перші п'ять місць, перевищили норматив майстра спорту України.Перше місце впевнено зайняв Руслан Макаров зі Скадовська - 250 кг (115 + 135).

Змагання важкоатлетів у Харкові триватимуть до 24 листопада включно.