Херсонські борчині завоювали 4 нагороди на Всеукраїнському турнірі пам’яті Володимира Стадніка

14-15 жовтня у м. Хмельницькому пройшов  відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок «Меморіал пам’яті заслуженого тренера України Володимира Стадніка».

У змаганнях взяли участь  борчині  з  8 областей України і м. Києва, а також із Айзербайджану та Білорусі.

Команда  Херсонської області у складі 8 спортсменок гідно виступили у своїх вагових категоріях.Так, у ваговій категорії 69 кг Алла Белінська посіла І місце, Єлизавета Сайдакова - 3 місце, Анна Тісліченко - 10 місце.

Срібні нагороди  вибороли Юлія Лісовська у ваговій категорії 63 кг, Ірина Пасічник (75 кг).

У ваговій категорії 60 кг Олена Кремзер зайняла 5 місце, Марія Голуб - 8 місце, Вікторія Пасічник у ваговій категорії  - на 7 місці.

Цей турнір став відбірковим для чемпіонату світу U23.