• Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Новини

СК «Каховка» фінішує на 4-му місці чемпіонату України з футболу серед аматорів 2018/2019
11 Червня 2019
1-2 червня 2019 року на футбольних полях України відбулись матчі останнього туру групового етапу чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2018/2019.

Каховчани свій останній матч проводили на виїзді в м. Дніпро, де на стадіоні «Олімпійські резерви» з штучним футбольним газоном грали з командою «Скорук» (Томаківка, Дніпропетровська область).

Вже в дебюті СК «Каховка» вдалося заробити пенальті, коли Амобі вискочив з-за спини Полянського і той суто рефлекторно зачепив його, хоча африканець втікав боком до воріт і навряд чи міг тут же пробити. До позначки підійшов хавбек Колосов і виграв-то дуель у воротаря – Бобровський метнувся вліво від себе, каховчанин пробив вправо, але м’яч прокотився повз воріт.

Тим не менш, гості відкрили рахунок уже з гри, хвилин через 20 після цієї осічки. Пішла подача з правого краю, яку головою замикав Амобі. Кіпер у стрибку парирував м’яч, але якраз на Боженка. Максим на добиванні зіграв чітко й це його дебютний гол за «червоно-білих» – 0:1. Хвилин через 15 Алантьєв розігрався із Боженком і впав уже в карному майданчику «Скорука», наразившись на захисника Обревка – це другий у матчі пенальті. Здалося, бити спершу мав Амобі, але в підсумку виконувати взявся Стеценко. Микола «смикнув» воротаря вліво, а сам пробив на протиході – 0:2.

У другому таймі всі спроби томаківців відігратися зірвалися, а от СК «Каховка» вдалося довести рахунок до розгромного. Феденков у боротьбі зі Швецем заробив штрафний і сам же ударом з правої ноги в обвід стінки забив з нього — 0:3. Олександр влучив із відскоком від стійки, це його 3-й гол у чемпіонаті.

На жаль, каховчани зупинились за крок до стадії «плей-офф», куди пройшли три перших команди з групи і які за кубковою системою розіграють звання аматорського чемпіону України. Але футболістам Каховки вдалося покращити свій минулорічний результат - нагадаємо, що у минулому сезоні команда фінішувала на шостому місці.

Та, безумовно, одним з головних здобутків каховської команди можна вважати одну з найкращих в Україні організацію футбольних матчів на с/к «Олімпійський» та найбільшу відвідуваність матчів СК «Каховка» вболівальниками серед  всіх 34 команд-учасниць аматорського чемпіонату України сезону 2018/2019.
Домашні матчі СК «Каховка» відвідували у середньому 800 каховських вболівальників,  а враховуючи гостьові поєдинки, на гру каховчан приходили подивитися у середньому 550 чоловік. СК «Каховка» дякує своїм вболівальникам за підтримку та пишається ними!

Зараз у всеукраїнських та обласних футбольних змаганнях для СК «Каховка» настала перерва до серпня, коли відновляться матчі обласної першості та розпочнеться новий сезон в чемпіонаті України. Отже, чекаємо після перерви на стадіоні всіх вболівальників, які вірять в улюблену команду СК «Каховка».

Час для спорту!
26 Червня 2019
ПОШУК ПО САЙТУ
Колоколов Сергій Вікторович
заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, дворазовий чемпіон світу
Лушніков Віктор Федерович

заслужений тренер України з боротьби вільної (1991), заслужений працівник фізичної культури та спорту України (2008), тренер чемпіонів світу та Європи, майстрів спорту України міжнародного класу Володимира Євонова, Валерія Савченка, Інеси Ребар, Олексія Нечипуренка, Ельдара Асанова, Ангора Темботова, Івана Іщенка, Олени Комарової, Оксани Шалікової

Кувакін Вадим Вікторович

переможець Кубку світу, неодноразовий переможець і призер  чемпіонатів і кубків України, майстер спорту  України міжнародного класу  зі спортивної гімнастики, учасник ХХVІІІ  Олімпійських ігор 2004 року  в Афінах