Фінішувала ХХV Всеукраїнська Спартакіада «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю

З  6 по 11 вересня 2018 року в с. Коблево (Миколаївська область) на базі «Вінниця»  відбулися змагання фінальної ювілейної ХХV Спартакіади «Повір у себе»  серед дітей з інвалідністю з останніх двох видів спорту тенісу настільного для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху та розумового і фізичного розвитку та шахів для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху та зору, які підвели останню підсумкову риску ювілейної Спартакіади.

Херсонщину на цих змаганнях представляли 5 спортсменів з настільного тенісу та 3 спортсмени з шахів,

У підсумку херсонські спортсмени  вибороли 5 медалей  (2 золоті, 1 срібна, 2 бронзові), а саме: Карло Віктор (настільний теніс)  - І місце в чоловічій парі, ІІ місце - в змішаній парі, ІІІ місце -  в особистому заліку (тренер Лобода О.Л.); Демковець Катерина (настільний теніс) - І місце в особистому заліку (тренер Андрющенко( Соловйова) В.П.); Савченко Сергій (настільний теніс) - ІІІ місце в змішаній парі (тренер Лобода О.Л.).

На жаль,  шахисти не змогли вибороти нагороди. Кращим був Бевзенко Микита, який посів 4 місце (тренер Григорчук С.В.).

Зазначимо, загалом 767 юних спортсменів з усіх регіонів України цьогоріч беруть участь у фінальних змаганнях ювілейної ХХV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з 14 видів спорту: боротьби вільної та греко-римської, баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, футболу,  бадмінтону (діти з порушеннями слуху), голболу (діти з порушеннями зору), футболу ДЦП (діти з ураженнями ОРА), легка атлетика (діти з порушеннями слуху, зору, інтелекту та ураженнями опорно-рухового апарату), плавання (діти порушеннями слуху, зору, інтелекту та ураженнями опорно-рухового апарату), спортивне орієнтування (діти з порушеннями слуху), шахи та настільний теніс