Херсонська «золота рибка» Єлизавета Мерешко встановила світовий рекорд і виборола перші медалі

З 13 по 19 серпня у м. Дублін (Ірландія) проходить чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями за участю  збірної національної команди  України.

Українські плавці почали чемпіонат успішно, завойовані перші нагороди.

Так, у  перший день змагань  представниця Херсонської області, вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6,  заслужений майстер спорту України  з плавання  серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Єлизавета Мерешко на дистанції 50 метрів вільним стилем здобула перше місце та встановила новий рекорд світу.

У другий день змагань Єлизавета виборола друге  місце на дистанції 200 метрів комплексним плаванням та перше місце в естафеті  у плаванні.

Спортсменку до змагань підготувала заслужений тренер України Елла Дмитрівна Бенедик.

Попереду  у Єлизавети Мерешко ще  4 дні боротьби.