Ксенія Яремчук - бронзова призерка чемпіонату Європи з шашок-100 у командному заліку збірної України

Із 1 по 9 серпня у м. Вільнюс (Литва) проходив особисто-командний  чемпіонат Європи з шашок-100 серед молоді (всі вікові групи). У змаганнях взяли  участь 247 спортсменів із 17 країн.

Турнір проходив за швейцарською системою у 9 турів в кожному з видів програми: класичний, швидкій, блискавичний.

У складі збірної України в цих змаганнях виступала вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи  \з шахів та шашок Ксенія Яремчук (тренер Ірина Куколева) у категорії дівчата не старше 16 років.

У командному заліку у класичній грі Ксенія  разом зі збірною України, стала бронзовим призером чемпіонату Європи.

В особистому заліку вона зайняла 5 місце у блискавичній грі, 7 - у швидкій та 9 у класичній.