Херсонка Тетяна Ріжко - срібна призерка чемпіонату Європи з боротьби серед юніорок

В італійській столиці триває чемпіонат Європи з боротьби серед юніорок та юніорів. У жіночій боротьбі українська збірна має три нагороди.

Срібною призеркою першості серед спортсменок до 59 кг стала Тетяна Ріжко (Херсон).

Бронзові нагороди до медального активу завоювали  львівянка  Христина-Зоряна Демко (55 кг) та  спортсменка із Івано-Франківська Аліна Рудницька (68 кг).

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів проходить в Олімпійському центрі Риму  з 30  липня по 5 серпня 2018 року під егідою Італійської Федерації боротьби та бойових мистецтв. У змаганнях беруть участь найсильніші юніори Європи.

У змаганнях з греко- римської боротьби українські  класики мають золоту медаль у вазі 63 кг - Олександр Грушин  та  бронзову  у вазі 82 кг - Віталій Андрійович. У загальнокомандному заліку команда греко-римської боротьби зайняла п'яте місце.