Чемпіонат України серед школярів зі спортивного орієнтування

З 16 по 23 липня 2018 року  у смт  Малинівка Чугуївського району Харківської області пройшли  змагання чемпіонату України серед школярів зі спортивного орієнтування.

За перемогу у 12 вікових групах змагаллись понад 100 юних учасників  22 команд з Харківської, Луганської, Полтавської, Сумської, Донецької, Київської, Одеської та Херсонської областей.

Херсонську область представляли вихованці  гуртків зі спортивного орієнтування Херсонського Центру позашкільної роботи та комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

В перший день чемпіонату пройшли модельні змагання на короткій дистанції (полігон).  Херсонські орієнтувальними стали призерами у трьох  групах:

-  Ж13: 1 місце - Мирослава Мізернюк (ХЦПР), 2 місце - Анна Капара ( КЗ «ЦТКТУМ» ХОР);

- Ж15: 2 місце - Катерина Біляєва (КЗ «ЦТКТУМ» ХОР);

- Ч15: 2 місце - Назарій Данилюк (ХЦПР)

У другий день змагань учасники пройшли довгу дистанцію, де Анна Капара (Ж13) виборола 2 місце, а Юрій Скворцов (Ч14) - І місце.

У третій день на середній дистанції  призерами стали 5 херсонських спортсменів:

1 місце  у групі (Ж14) посіла  Єлизавета Остапенко (ХЦПР),
2 місце у групі Ж13 - : Мирослава Мізернюк (ХЦПР), у групі Ч14 -  Юрій Скворцов (КЗ «ЦТКТУМ» ХОР), у групі Ч16 - Андрій Шеховцов (ХЦПР),
3 місце у групі Ч15 - Ігор Кражев (ХЦПР).

У загальнокомандному заліку серед 12  команд позашкільних закладів України команда ХЦПР зайняла 4 місце, КЗ «ЦТКЕУМ» ХОР - 6 місце.

За підсумками  загальнокомандних результатів змагань місця серед областей розподілилися наступним чином: