Херсонка Марина Максименко - дворазова бронзова призерка чемпіонату світу з сумо

З 19 по 23 липня 2018 року у місті Таоюань (Китай)  відбувся чемпіонат світу з сумо серед дорослих та юніорів. Спортсмени фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України здобули 8 нагород (2 золоті, 6 бронзових). Про це повідомляє ФСТ «Динамо» України

Чемпіоном світу серед дорослих у ваговій категорії до 85 кг став представник Вінницької обласної організації Семикрас Святослав.

Третє місце у ваговій категорії до 80 кг посіла Максименко Марина з Херсонської обласної організації.

Окрім того, Максименко Марина і Тросюк Світлана (Вінницька обласна організація), а також Вересюк Олександр (Одеська обласна організація) і Даіаурі Важа (Вінницька обласна організація) здобули бронзові нагороди у командних змаганнях.

Чемпіонкою світу серед юніорів у ваговій категорії до 75 кг стала Олена Нікітінська (Вінницька обласна організація), яка також здобула бронзову нагороду у командних змаганнях.