Результати виступу херсонців на ІІ етапі Кубку світу з веслування академічного

Завершились змагання ІІ етапу Кубку світу з веслування академічного  в  Лінці-Оттенсхаймі (Австрія), які проходили з 21 по 24 червня 2018 року.

У змаганнях взяли  участь   674  спортсмени з 31 країни світуякі виступили  у 293 екіпажах.

Збірну команду України представляли  13 екіпажів (29 спортсменів), 5 з яких – команди пара-веслувальників.

У медальному заліку українська збірна команда, завдяки пара-веслувальникам, на 6 місці. Перемогла збірна Італії, за ними Нідерланди та Німеччина.

Результати виступу українських спортсменів у фінальний день змагань ІІ етапу Кубку світу за участі херсонських веслувальників:

M2- - Роман Півень та Микола Калашнік – 3 місце у фіналі В та 9 місце у підсумку;

LM2x – Ігор Хмара та Станіслав Ковальов - 5 місце у фіналі В та 11 місце у підсумку;

M4x – Сергій Гринь, Дмитро Михай, Олександр Надтока та Іван Довгодько - 2 місце у фіналі В та 8 місце у підсумку;

W1x – Діана Димченко -1 місце у фіналі В та 7 місце у підсумку;

W2- - Оксана Голуб та Анна Концевая - 6 місце;

W4x – Дарина Верхогляд, Олена Буряк, Анастасія Коженкова та Євгенія Німченко - 4 місце.

У змаганнях за Кубок світу-2018  в рейтинговій таблиці за здобутими балами  Україна на 15 місці з 7 балами, які вибороли представники жіночої частини збірної команди:

W4x – Дарина Верхогляд, Олена Буряк. Анастасія Коженкова та Євгенія Німченко - 4 бали;

W2- - Оксана Голуб та Анна Концевая - 2 бали;

W1x – Діана Димченко - 1 бал.

Зазначимо, бали нараховуються збірним командам виключно за результати у змаганнях еліти.Найбільшу кількість балів набрала збірна команда Німеччини, за нею Нова Зеландія та Велика Британія.