У Херсоні пройшли "Ігри чемпіонів"

22 лютого у спортивному залі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 відбувся  десятий відбірковий етап на мапі Всеукраїнського шкільного чемпіонату «Біола – Ігри Чемпіонів-2011». У боротьбі за обласний титул і путівки до фіналу в «Артек» взяли участь 19 шкільних команд зі всієї Херсонської області.
Серед почесних гостей змагань: Володимир Сальдо - Херсонський міський голова, Олег Кравець  – начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації, Юрій Кан – начальник Херсонського обласного управління комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Віктор Меренков  – заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, Ганна Рубан – начальник регіонального відділення «ЮніорБанк»,  Микола Комаров – срібний призер Олімпійських Ігор з академічного веслування.

Чотири різноманітних змагання тригодинної конкурсної програми на незвичайних надувних конструкціях закінчилися шквалом емоцій переможців відбіркового етапу. Команда Херсонської школи №1 (керівник команди – Розуменко Ольга Вікторівна) повторила торішній успішний результат, і знов представлятиме свою область на фінальній частині шкільного чемпіонату в Артеку. Команда переможців Херсонського етапу стала кращою і в проходженні «Смуги перешкод», здолавши всім складом надувні перешкоди 20-метрової конструкції за 1:21.80. Той самий результат, як і торік, показали і чемпіони Херсонської області 2009 року команда гімназії №20 м. Херсона (керівник команди – Жирнова Валентина Петрівна), зайнявши друге місце. Замкнули трійку призерів учні Херсонської спеціалізованої школи №27 (керівник команди – Резнікова Емма Василівна).

Організаторами Всеукраїнських шкільних змагань «Біола - Ігри Чемпіонів» виступають ТМ «Біола», Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Партнер проекту «ЮніорБанк». Інформаційні партнери проекту – радіо «Гала Радіо», журнал «Олімпійська Арена», журнал «Веселые Идейки», журнал «Мир Детства и Чудес».