Шкільна спартакіада з баскетболу визначила кращі команди міста Херсона

Учні 37-ми херсонських навчальних закладів стали учасниками міського етапу шкільної спартакіади з баскетболу.

Протягом місяця тривало спортивне змагання між збірними командами шкіл, організоване і проведене дитячо-юнацьким клубом фізичної підготовки №4 системи освіти міста.

Серед 33 баскетбольних юнацьких збірних влучним попаданням у кошик відзначилася команда школи №53, ІІ місце вибороли учні школи №46, ІІІ місце здобули баскетболісти школи №55.

Майстерність у володінні м’ячем продемонстрували і дівочі команди. З-поміж 13-ти збірних, котрі взяли участь у спартакіаді, переможцями стали вихованки навчального закладу №45, за ними - спортсменки школи №52, трійку призерів завершили дівчата зі школи №24.

Загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступеня, для яких баскетбольний турнір проводився окремо, розподілили призові місця у такій послідовності: І місце посіла команда школи №5, ІІ – школа №14 і ІІІ місце дісталося команді школи №16.