Збірна України перемогла Нідерланди у відборі Чс-2024 з футзалу

Збірна України з футзалу обіграла команду Нідерландів із рахунком 4:2 у відборі на чемпіонат світу-2024. Зустріч відбулася 11 жовтня 2022 року у латвійському місті Єлгава.
У першому таймі синьо-жовті забили 3 голи, але потім пропустили двічі за одну хвилину. На останній хвилині гри влучний удар Ігоря Корсуна встановив остаточний рахунок зустрічі.

Україна – Нідерланди – 4:2 (3:2)
Голи: Шотурма (6), Корсун (10, 40), Абакшин (12) – Бузамбу (14, 14)
Склад команд
Україна: Кирило Ципун – Ігор Чернявський, Петро Шотурма (к), Ігор Корсун, Михайло Зварич – Микола Микитюк, Євген Сірий, Ярослав Лебідь, Даниіл Абакшин – Сергій Малишко, Артем Фаренюк, Андрій Мельник, Віталій Радевич – Юрій Савенко.
Головний тренер: Олександр Косенко.
Нідерланди: Давід Стет (Мануель Кьойк, 21) – Ясмін Джурліч, Іссам Дахмані, Джордані Мартінус, Лахсен Буюзан – Матс Фельсебор (к), Мохамед Бен Халу, Саїд Бузамбу, Уалід Таріфіт – Мохамед Аттаібі, Мохамед Чіх, Соремлі Те Фреде – Абдельмухаймін Амгар.
Головний тренер: Мігель Андрес
Після цього матчу збірна України набрала 6 очок та очолила турнірну таблицю своєї групи. Нідерланди на другій позиції.
У наступному матчі 9 листопада 2022 року  синьо-жовті зіграють проти Косово.
В елітний раунд кваліфікації вийдуть переможці 12 груп і чотири найкращі володарі других місць. Інші вісім команд, які посіли другі місця у своїх групах, візьмуть участь у плей-офф основного раунду.