Українці виграли чотири медалі на мультиспортивному чемпіонаті Європи з веслування академічного

У німецькому Мюнхені завершилися змагання мультиспортивного чемпіонату Європи з академічного веслування. В активі збірної України чотири медалі - 1 золота, 1 срібна та 2 бронзоі
Володарями золотої нагороди стали паравеслувальники Світлана Богуславська та Ярослав Коюда, які здобули перемогу у змішаних парних двійках на дистанції 2000 метрів (клас PR2 Mix2X).
Дві нагороди континентальної першості здобули паравеслувальники в одиночних човнах. Роман Полянський — «срібло», Анна Шеремет — «бронзу».

Бронзову нагороду в олімпійських дисциплінах здобула українська четвірка парна у складі Катерини Дудченко, Наталії Довгодько, Дарини Верхогляд та Євгенії Довгодько.
Підсумкові результати збірної України.
Відкрита категорія.

Четвірка парна, жінки (Дарина Верхогляд, Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Євгенія Довгодько). Підсумкове – 3 місце.
Четвірка розпашна без стернового, чоловіки (Максим Боклаженко, Микола Мазур, Сергій Гринь Олексій Селіванов). Підсумкове – 6 місце.
Двійка парна, легка вага, чоловіки (Ігор Хмара, Станіслав Ковальов). Підсумкове – 6 місце.
Двійка парна, жінки (Анастасія Коженкова, Діана Серебрянська). Підсумкове – 8 місце.
Четвірка парна, чоловіки (Микола Калашник, Павло Юрченко, Олександр Надтока, Іван Довгодько). Підсумкове – 9 місце.
Паралімпійська збірна.
PR2 Mix2X (Світлана Богуславська, Ярослав Коюда). Підсумкове – 1 місце.
PR1 M1X (Роман Полянський). Підсумкове – 2 місце.
PR1 W1X (Анна Шеремет). Підсумкове – 3 місце.
Нагадаємо, чемпіонат Європи  з веслування академічного  проходив  з 11 по 14 серпня 2022 року у  Мюнхені (Німеччина)