Херсонка Алла Белінська здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Чемпіонка Європи-2021 Алла Белінська принесла Україні медаль на чемпіонаті Європи з вільнеої боротьби, що проходив з 28 по 31 березні 2022 року у м. Будапешт (Угорщина).

У ваговій категорії до 68 кг вона виборола перемогу у чешки Адели Ханжличкової за очками – 5:2. У чвертьфіналі Алла поступилася молдаванці Ірині Рінгач, яка вийшла в золотий фінал.

Це вже друга нагорода України на чемпіонаті Європи. Раніше дебютну медаль у Будапешті українською збірною принесла Олександра Хоменець, яка прикро поступилася у золотому фіналі і стала срібним призером.

Нагадаємо, Алла Бедінська – майстер спорт у України міжнародного класу з вільвої боротьби, спортсменка КЗ «Херсонська вища школа спортивної майтсерності» Херсонської обласної ради