Херсонські спортсмени-дефлімпійці завоювали 8 медалей на чемпіонаті України з настільного тенісу

1-4 лютого 2022 року  в м. Полтаві проходив чемпіонатУкраїни з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням слуху U18У змаганнях взяли участь 20 спортсменів з 7 регіонів Україний.

Херсонщину на цих змаганнях представляли 5 спортсменів ДЮСШ для осіб з інвалідністю,  які завоювали  8 нагород ( 4 золоті,  1срібну,  3 бронзові). Так, Татусь Катерина виборола  1 місце в особистому заліку,  1 місце - у парному заліку серед дівчат,  2 місце - у змішаній парі  (учениця ШГТ, тренер Лобода О. Л.)
Бугайчук Іванна посіла  1 місце  у парному заліку серед дівчат,  1 місце - у змішаній парі (учениця Херсонської спеціальної ЗОШ Хкпсреськрї обласної ради, тренер Лобода О.Л.).
Кобець Андрій завоював 3 місце у парному заліку серед хлопців,  3 місце - командне серед хлопців ( учень НВК 48 м. Херсон, тренер Лобода ОЛ.)
Ісаголієв Яким-зайняв  3 місце у командному заліку серед хлопців (учень НВК48 м. Херсон, тренер Лобода О.Л.)