Обласні змагання зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон» на «Приз Святого Миколая»

19 грудня 2021 року  на території Херсонщини, в Олешківському лісі за підтримки Херсонського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» пройшли обласні змагання «Зелений стадіон-2021» на «Приз Святого Миколая» з елементами паркового орієнтування. 0дистанція за вибором)
У змаганнях взяли участь вихованці  Олешківської ДЮСШ, Олешківського центру  дитячої та юнацької творчості,  спортсмени із Херсону, всього  близько 55  учасників.

Учасники різного віку шукали в лісі на дистанції за вибором контрольні пункти, виконували завдання індивідуально через заборону скупчення людей під час пандемії коронавірусу.  Через карантинні обмеження організатори вирішили провести змагання саме в такому форматі.
Вихованці КЗ «Олешківський Центр дитячої та юнацької творчості» Олешківської міської ради гідно виступили на змаганнях, показавшили гарні результи у своїх вікових групах. Так,  срібними призерами стали Пономарьов Кирило, Шедрик Анна. На третю сходинку п’єдесталу піднялися Сергеєва Олександра, Зварич Євген, Мазуренко Микита, 4-е місце  посіли  Сухоребра Софія, Леонтьєв Денис.
Переможцями і призерами змагань  у своїх групах стали :
 - жінки Ж10: І місце – Кузьменко Анастасія (ДЮСШ Олешки), 2 місце – Мочалова Ірина (Херсон), 3 місце – Сергеєва Олександра (ОЦДЮТ Олешки);
- Ж12: І місце – Щедрик Анна (ОЦДЮТ Олешки);
- Ж14: І місце -  Літвіненко Анастасія (Херсон), 2 місце -  Мітрофанова Вероніка (Херсон), 3  місце - Логвиновська Ольга (ДЮСШ Олешки)
- Ж16: і місце - Злигостева Аліна  (ДЮСШ Олешки), 2 місце - Макеєва Аліна (Херсон);
- Ж21: І місце – Остапенко Єлизавета (Херсон);
- Ж35: І місце - Волкова Світлана (особисто), 2 місце - Гловацька Ірина (лсобисто), 3 місце -  Васіна Ірина  (Херсон)
- Ч35: І місце - Наконечний Володимир (особисто), 2 місце - Варакса Олександр (особисто), 3 місце - Дзюба Віталій (особисто);
- Ч45: І місце - Скворцов Олександр (особисто), 2 місце -  Марченко Олександр (особисто), 3 місце - Зварич Олександр (Особисто).
Кожен учасник змагань отримав солодкий приз та пам’ятну медаль від Святого Миколая, а переможці змагань - цінні подарунки.