Херсонки вибороли медалі на чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з вадами слуху

З 31 жовтня по 3 листопада 2021 року в м. Миколаєві проходив чемпионат України з плавання  серед  спортсменів з порушеннями слуху.

Чемпіонат України проводився Укрцентром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Спортивною федерацією глухих України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
У змаганнях чемпіонату взяли  участь 4 спортсмени – вихованці Хнрсонської  ДЮСШ 6 Херсонської міської ради, які вибороли 3 медалі (1 срібна і 2 бронзові).

Так,  2 медалі: с
рібна на дистанції 200 м вільним стилем  та бронзова на дистанції 50 м батерфляй -  на рахунку  Дитяткової  Анастасії (тренер  Елла Бенедик
Також бронзову медаль на дистанції 200 м на спині виборола  Давидова Богдана (тренер Наталія Шкуропат)

Спортсменки посіли також  наступні місця у дисциплінах:
4
місце -  Давидова Богдана (200 м комплексним плаванням,  50 м  на спині,  200 м брасом, 30 м батерфляй), Дитяткова Анастасія (100 м вільним стилем);