Юні гуртківці Новокаховського яхт-клубу стали призерами крейсерської регати до Дня міста Херсона

18 вересня 2021 року у Херсоні  в рамках святкування Дня міста на Набережній щорічна  Крейсерська регата на Кубок Президента Польської Республіки пам’яті  генерала Маріуша Заруського.

У регаті  пам’яті  генерала Заруського брали участь дорослі яхтсмени – 25 учасників стартували, у трьох виникли аварійні ситуації, тож до фінішу дійшли 22 яхти.

Юні мореплавці  у змаганнях регати були поділені на 6 груп.

За результатами
регати І місце посіли яхти: «Лариса», «Форос», «Легенда», «Конек Горбунок», «Мрія», «Кароліна».

Друге  місце посіли яхти: «Sea Maru», «Рапсодія», «Каліпсо», «Плеяда», «Олвмпія», «Ласточка».

Третє місце у яхт: Ariadna, «Любава», «Цунам», «Галатея», «Патанонія», «Аита Пеа Пеа»

Абсолютно всі учасники регати отримали нагороди та відзнаки.
Зазначимо,  яхту «Рапсодія» Новокаховського яхт-клубу (директор Олександр Євстратов), яка іиборола ІІ місце у своїй групі  за підсумками 3-х перегонів, представляв юнацький екіпаж гуртка «Вітрильний туризм» Будинку дитячої творчості  Новокаховської міської ради (керівник гуртка  Ігор Чепнишев) у складі:  Мірошніков Нікіта, Литвиненко Антон, Пурей Владислав, Бурдін Владислав.
Загалом перехід Нова Каховка-Херсон-регата-Нова Каховка тривав 3 дні. Увечері, 19 вересня, вітрильник благополучно прибув до місця постійного базування у Нову Каховку.